Wiórek Barszcz czerwonyBARSZCZ WIÓREK 200 ml, to skoncentrowany sok z buraków ćwikłowych, polecany jako dodatek do zup buraczanych, chłodników itp. W połączeniu z rosołem i z dodatkiem własnej kompozycji przypraw aromatyczno-smakowych można przygotować pyszny barszcz. Na świąteczny, wigilijny stół polecamy go dodać do wywaru warzywnego i podawać według własnych upodobań z uszkami, krokietami czy pasztecikami.  

Wiórek ĆwikłaĆWIKŁA Z CHRZANEM WIÓREK 315 ml, to kompozycja buraczków i chrzanu według rodzinnej receptury. Bardzo wyrazisty smak sałatki komponuje się świetnie w połączeniu z mięsem ale także z różnymi rodzajami wędlin, jajkami i pasztetami. Ćwikły z chrzanem nie powinno zabraknąć zarówno na świątecznym jak i codziennym stole. 

Wiórek Buraki nadwarciańskie 540BURAKI NADWARCIAŃSKIE WIÓREK 540 ml, to surówka z buraczków , w której do zalewy zamiast octu użyliśmy kwasu mlekowego; jest on całkowicie przyswajalny przez organizm. Chcąc zachwycić smakiem buraków , stworzyliśmy surówkę , która oprócz walorów smakowych stanowi cenne źródło witamin i minerałów. Buraki nadwarciańskie Wiórek dostępne w dwojakiej postaci : tartej( miazga) i grubo tartej (wiórki). Właśnie za ten produkt w 2007 roku nasz Zakład otrzymał tytuł '' Polski Producent Żywności 2007''  

Wiórek Buraki grubo tarte 300Wiórek Buraki grubo tarte 480Wiórek Buraki grubo tarte 900BURAKI GRUBOTARTE WIÓREK to soczyste , starte na wiórki warzywa w zalewie octowej. Nasze buraczki są aromatyczne i bardzo wykwintne w smaku, nadają się jako dodatek do mięsa, ale także do sporządzania pysznych chłodników letnią porą. Buraki grubo tarte można podawać również na ciepło we własnej kompozycji smakowej. To bogactwo witamin, które powinno znaleźć się w codziennej diecie. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 315 ml, 500 ml i 900 ml. 

Wiórek Buraki tarte 300BURAKI TARTE WIÓREK 315 ml, to starte na miazgę buraki ćwikłowe w połączeniu z cukrem, solą i octem wyprodukowane według starej rodzinnej receptury. Nasz produkt jest delikatny w smaku, polecamy go także dla dzieci. To codzienny dodatek do wielu dań obiadowych zwłaszcza pyz z sosem oraz tradycyjnego kotleta schabowego i mielonego. Buraki są cennym źródłem witamin i minerałów dlatego nie powinno ich zabraknąć w naszej diecie.