Przecier z dyni 100PRZECIER Z DYNI 100% WIÓREK 540 ml wyprodukowany został na bazie dojrzałego miąższu dyni. Polecany jest do przygotowania pysznej, tradycyjnej zupy dyniowe, a także jako baza do innych potraw. Nasz przecier doskonale zastąpi świeżą dynię. Jedynym składnikiem przecieru jest dynia. 

pasta kozacka

PASTA KOZACTA 200g WIÓREK to ostra pasta z papryki chilli powszechna w kuchni arabskiej głównie w Tunezji i Libii, gdzie nazywana jest Harrisą. Pasta stosowana jest przede wszystkim jako do datek do kuskus, makaronów, zup a nawet kanapek. Harrisa doskonale nadaje się również do nacierania mięs, podkreślenia smaku ryb. Harrisę często łączy się z czosnkiem, kolendrą, kminkiem i oliwą. Ciekawostką jest fakt, że ostrość harissy maleje wraz z ilością oliwy, którą się do niej dodaje. Produkt bezpośrednio gotowy do użycia. 
Zastosowanie w kuchni:
- idealna przyprawa do każdego rodzaju mięsa grillowanego, smażonego lub pieczonego
- „ognisty” dodatek do jajek na twardo bądź jajecznicy
- niezastąpiony składnik sosu pomidorowego, sosu do kuskusa oraz zup
- w połączeniu z jogurtem naturalnym stanowi doskonałą marynatę do wieprzowiny i drobiu

Wiórek Jabłka 900SZARLOTKA WIÓREK 900ml wyprodukowana na bazie dojrzałych, jędrnych i soczystych polskich jabłek, pokrojonych w bardzo widoczną kostkę, tworzącą jednolitą, owocową masę o wyśmienitym smaku. Nasz produkt doskonale nadaje się do domowej szarlotki oraz innych ciast , deserów i naleśników. 

Wiórek Szczaw konserwowySZCZAW KONSERWOWY WIÓREK 300 ml, to zmielone na przecier liście szczawiu z dodatkiem soli o kwaskowatym smaku. W 100 % naturalne, cenne źródło witamin i minerałów. Świetnie nadaje się do przyrządzenia tradycyjnej zupy szczawiowej.

Wiórek Przecier ogórkowyPRZECIER OGÓRKOWY WIÓREK 370 ml (grubo tarty) to tradycyjny smak domowych kiszonych ogórków, przetarte na tarce o grubych oczkach, polecamy do przyrządzenia zarówno zupy ogórkowej, jak i sałatek warzywnych.  

Wiórek Koncentrat pomidorowyWiórek Koncentrat pomidorowy 900KONCENTRAT POMIDOROWY WIÓREK wyprodukowany wyłącznie ze świeżych, dojrzałych pomidorów. Przygotowany wg specjalnej receptury posiada gęstą konsystencję, zachowując przy tym bardzo pomidorowy i aromatyczny smak. Koncentrat to doskonały dodatek w kuchni polskiej zwłaszcza do sosów, zup i bigosu. Może także zastąpić ketchup na kanapkach. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 200 ml i 900 ml. 

Wiórek Przecier pomidorowyPRZECIER POMIDOROWY WIÓREK 900 ml wyprodukowany został na bazie soczystych i dojrzałych gruntowych pomidorów. Polecamy do przygotowania pysznej, tradycyjnej zupy pomidorowej, a także jako baza do sosów. Nasz przecier doskonale zastąpi świeże pomidory szczególnie jesienno- zimową porą. 

Wiórek Przecier jabłkowyWiórek Przecier jabłkowy 900PRZECIER JABŁKOWY WIÓREK został wytworzony według starej receptury na bazie dojrzałych, jędrnych i soczystych jabłek. Przetarte owoce tworzą jednolitą masę , która nadaje się doskonale do domowych wypieków, zwłaszcza jabłeczników i jako dodatek do naleśników. Nasz mus polecamy także jako samodzielny posiłek, na deser. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 280 ml i 900 ml.