Wiórek Fasolka zielonaWiórek Fasolka żółtaFASOLKA KONSERWOWA WIÓREK 500 ml jest pocięta na kawałki i zanurzona w zalewie o bardzo delikatnym i łagodnym smaku. Nasza fasolka wzbogaci smak jesienno-zimowej zupy oraz sałatek, zwłaszcza warzywnych. Przyrządzona na ciepło z bułką tartą doskonale nadaje się jako przystawka do dań obiadowych. Można ją również podawać według własnych upodobań kulinarnych. W swojej ofercie posiadamy fasolkę żółtą i zieloną. W 2007 roku została wpisana jako Szabel w zalewie na '' Listę Produktów Tradycyjnych '' prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi .  

Wiórek Marchewka konserwowaMARCHEWKA KONSERWOWA WIÓREK 500 ml jest pokrojona w kosteczkę i zanurzona w delikatnej , łagodnej zalewie. Nasza krucha i soczysta marchewka to wyśmienity i szybki sposób na dodatek do zup i sałatek, zwłaszcza klasycznej jarzynowej. Jako samodzielna przystawka do obiadu może być przygotowana także na ciepło według własnego upodobania. 

Wiórek SelerSELER KONSERWOWY WIÓREK 370 ml, to starty w paseczki korzeń selera w łagodnej zalewie o bardzo aromatycznym smaku w 100 % naturalny. Seler posiada wszechstronne zastosowanie w kuchni polskiej. Nasz seler polecamy do przyrządzenia różnych sałatek. W połączeniu z ananasem, brzoskwinią lub porem z dodatkiem majonezu doskonale nadaje się na rozmaite okazje. Seler to także doskonały dodatek do zup. 

Wiórek Sałatka trzy smakiSAŁATKA TRZY SMAKI WIÓREK 500 ml, to sałatka warzywna o bardzo wyrazistym smaku buraków, papryki, cebuli z dodatkiem oleju i octu spożywczego wzorowana na recepturze naszych babć. Dobrze dobrana kompozycja warzyw nadaje się doskonale jako dodatek do codziennych obiadów. Polecamy naszą sałatkę do przyrządzenia także na ciepło zwłaszcza w zimowe dni.  

Wiórek Sałatka bałkańskaSAŁATKA BAŁKAŃSKA WIÓREK 500 ml, to bogata kompozycja poszatkowanych warzyw z dodatkiem fasolki i kukurydzy w delikatnej słodko-kwaśnej zalewie. Polecamy naszą sałatkę jako szybki i łatwy sposób na surówkę do dań obiadowych. 

Wiórek Sałatka wiosenna 900SAŁATKA WIOSENNA WIÓREK to sporządzona według rodzinnej receptury smaczna kompozycja pokrojonych warzyw w octowej marynacie. Ogórek, papryka i cebula zanurzone w słodko-kwaśnej zalewie zyskują niepowtarzalny smak. Naszą surówkę polecamy jako dodatek do dań obiadowych. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 500 ml i 900 ml. 

Wiórek Sałatka obiadowa 900SAŁATKA OBIADOWA WIÓREK 900 ml, to wyśmienita kompozycja poszatkowanych warzyw na bazie białej kapusty w aromatycznej zalewie . Surówka wzbogacona marchwią , ogórkiem , cebulą i papryką oparta jest na tradycyjnej polskiej recepturze. Ta typowa surówka z białej kapusty jest delikatna w smaku i pasuje do każdego obiadu. 

Wiórek Sałatka szwedzka 500Wiórek Sałatka szwedzka 900SAŁATKA SZWEDZKA WIÓREK to sałatka z polskiego ogórka pokrojonego w plasterki, posiadająca słodko- kwaśny smak , z dodatkiem małej ilości papryki. To klasyczna , pyszna surówka – faworyt wśród zimowych przetworów. Sałatka szwedzka to idealne rozwiązanie jako dodatek do obiadów, a także kanapek. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 500 ml i 900 ml.