Wiórek Sok z ogórków 462x1000 SOK Z KISZONYCH OGÓRKÓW WIÓREK 300 ml, to 100 % soku, naturalny, tłoczony z kiszonych ogórków, posiada charakterystyczny osad. Nasz sok polecamy do bezpośredniego spożycia, jako naturalne, cenne źródło witamin i minerałów oraz jako dodatek do tradycyjnej ogórkowej, nadając zupie wyrazistego smaku kiszonych ogórków. Nasz sok polecamy do bezpośredniego spożycia, świetnie gasi pragnienie, dzięki swojemu delikatnie kwaskowatemu smakowi.

Wiórek Sok z kapustySOK Z KAPUSTY KISZONEJ WIÓREK 300 ml, to 100 % soku, naturalny, tłoczony z kiszonej kapusty, posiada charakterystyczny osad. Nasz sok polecamy do bezpośredniego spożycia, jako naturalne, cenne źródło witamin i minerałów oraz jako dodatek do tradycyjnego kapuśniaka, nadając zupie wyrazistego smaku kiszonej kapusty.  

Wiórek Sok z burakówSOK Z BURAKÓW KISZONYCH WIÓREK 300 ml, to 100 % soku, otrzymany w wyniku naturalnego procesu kiszenia buraków czerwonych według tradycyjnej receptury, tłoczony, posiada charakterystyczny osad. Nasz sok polecamy do bezpośredniego spożycia, świetnie gasi pragnienie, dzięki swojemu delikatnie kwaskowatemu smakowi, może też być stosowany jako dodatek do zup np. barszczu, chłodnika . 

Zakwas z burakaZAKWAS Z BURAKÓW WIÓREK 750 ml, to produkt składający się z 100% soku tłoczonego z kiszonych buraków, soli i przypraw (czosnek, liść laurowy, pieprz, ziele angielskie). Zakwas z buraków idealnie nadaje się na wigilijny barszcz. Ewentualny osad na dnie opakowania stanowi naturalną tkankę roślinną. Przed otwarciem wstrząsnąć.

UWAGA: W butelce znajdują się kawałki przypraw.

Wiórek Sok z żurawinSOK ŻURAWINOWY BEZ CUKRU WIÓREK 300 ml otrzymany w wyniku tłoczenia dojrzałych owoców żurawiny, bez dodatku cukru i wody. Nasz sok charakteryzuje się kwaśnym ,lekko cierpkim smakiem ; można go rozcieńczyć wodą lub innym sokiem owocowym , dodać do herbaty , dosłodzić miodem. 

Wiórek Sok jabłkowyWiórek Sok jabłkowy 750SOK JABŁKOWY 100 % WIÓREK otrzymany jest ze świeżych i dojrzałych polskich owoców tłoczonych na zimno, bez dodatku cukru i wody. W 100 % naturalny, nie z koncentratu (NFC) , nie klarowany z charakterystycznym osadem. Smak i barwa naszego soku zależą od odmiany jabłek. Sok jabłkowy WIÓREK doskonale ugasi pragnienie, a podgrzany i doprawiony przyprawami korzennymi rozgrzeje w zimowe dni. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 300 ml i 750 ml.  

Wiórek Sok pomidorowySOK POMIDOROWY WIÓREK 300 ml, najpopularniejszy sok warzywny, wyprodukowany został wyłącznie ze świeżych, dojrzałych, polskich pomidorów. Nasz sok polecamy do bezpośredniego spożycia oraz jako dodatek do zup, sosów i zapiekanek. To w 100 % naturalne, cenne źródło witamin i minerałów.