Wiórek Syrop malina z cytryną

SYROP MALINA Z CYTRYNĄ WIÓREK 200 ml, to połączenie soku z malin i cytryn oraz cukru. To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.

Wiórek Syrop aroniowySYROP Z ARONII 200 ml, to połączenie soku z aronii i cukru . Bardzo aromatyczny w smaku . To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.  

Wiórek Syrop z dzikiej różySYROP Z DZIKIEJ RÓŻY WIÓREK 200 ml, to połączenie soku z dzikiej róży i cukru. To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.  

Wiórek Syrop z czarnej porzeczkiSYROP Z CZARNEJ PORZECZKI 200 ml, to połączenie soku z czarnej porzeczki i cukru. Ma mocny oryginalny smak. To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.  

Wiórek Syrop jagodowySYROP JAGODOWY WIÓREK 200 ml, to połączenie soku z jagód i cukru. Posiada bardzo oryginalny smak . Nasz produkt doskonale nada się jako polewa do lodów oraz innych deserów . Polecamy go także do picia po rozcieńczeniu z wodą. 

Wiórek Syrop z pigwySYROP PIGWA WIÓREK 200 ml, to połączenie soku z pigwy i cukru. Ma mocny oryginalny smak. To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach, doskonale zastępuje cytrynę dzięki swojemu kwaskowatemu smakowi. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.  

Wiórek Syrop wiśniowySYROP WIŚNIOWY 200 ml, to połączenie soku z wiśni i cukru. W syropie wiśniowym zachowaliśmy oryginalny , owocowy smak. Nasz produkt doskonale nadaje się jako dodatek do herbaty oraz jako polewa do lodów i innych deserów. Polecamy go także do picia po rozcieńczeniu z wodą.

Wiórek Syrop malina z miodemSYROP MALINA Z MIODEM WIÓREK 200 ml, to połączenie soku z malin, cukru i miodu. To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów. 

Wiórek Syrop żurawinowySYROP Z ŻURAWINY 200 ml, to połączenie soku z żurawiny i cukru. Posiada aromatyczny smak. To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.  

Wiórek Syrop malina z lipąSYROP MALINA Z LIPĄ WIÓREK 200 ml, to połączenie soku z malin, cukru i wyciągu z lipy. To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.

Wiórek Syrop z czarnego bzuSYROP Z CZARNEGO BZU WIÓREK 200 ml, to połączenie soku z czarnego bzu i cukru. To doskonały dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.  

Wiórek Syrop malinowySYROP Z MALIN WIÓREK 200 ml, to tradycyjny, owocowy smak i zamach kojarzący się z dzieciństwem. To niezastąpiony dodatek do herbat szczególnie w jesienno-zimowe dni oraz przy przeziębieniach. Polecamy także do picia po rozcieńczeniu z wodą oraz jako dodatek do napojów i deserów.